TEKNOSPY

Böcek Arama Dinleme Tespit

HEMEN ARA ONLİNE DESTEK

BÖCEK ARAMA HİZMETİ

TEKNOSPY bulunduğunuz ortamda dinleme cihazı, gizli kamera tespiti yapmaktadır. Profesyonel cihazlarla ve alanında 10 yıllık tecrübesiyle %100 başarılı hizmet vermektedir. Sizde dinlendiğinizden yada izlendiğinizden şüpheleniyorsanız bunun tespitini ancak profesyonel bir çalışmayla öğrenebilir ve engelleyebilirsiniz, bu kapsamda TEKNOSPY Türkiyenin her yerinde hizmet vermektedir.

TEKLİF AL

BÖCEK ARAMASI NASIL YAPILIR

Dinleme cihazları çeşitli yöntemlerle çalışmaktadır her yöntem için farklı tarama cihazları ve teknikleri kullanılmaktadır. Dünya standartlarında detektörlerimiz başlıca şu şekildedir.

   
 • Spectrum Cihazı
 • spektrum cihazı Spectran Frekans Analiz

  Spectrum analiz cihazı ortamdaki frekansların analizi yapmaktadır, operatör bu sinyaller üzerinde çalışma yaparak ortamda olası frekans kaynağını tespit etmektedir.

   
 • Frekans Analiz Yer Tespit Cihazı
 • rei andre frekans tespit andre frekans tespit

  REI ANDRE özellikle 10 kHz'den 12 GHz'e kadar olan aktarımları almak üzere tasarlanmış geniş aksesuar yelpazesini kullanarak tehditleri hızlı ve ayrı bir şekilde belirler.

   
 • Frekans Analiz Cihazı
 • cmpp 700 böcek tespiti böcek tespit cihazı

  CMP 700 Frekans analiz cihazıyla operatör tüm alanı detaylıca gezerek ederek şüpheli frekans kaynağının yerini tam olarak tespit eder.

   
 • Non Liner Dedektör
 • Orion non liner dedektör non liner rei usa

  Orion Non Liner Dedektör ortama yerleştirilmiş olan tüm elektronik cihazları tespit edebilme yeteneğine sahiptir, dinleme cihazının o anda çalışıp çalışmamasına bakmazsızın tespit edebilmektedir, aktif pasif tüm cihazları bu detektörle tespit edebilmekteyiz.

   
 • Termal Kamera
 • termal kamera böcek tespit termal kamera bocek arama flir

  Termal kamera gizli kamera ve casus böceklerin ısısından tespit etmektedir. Herhangi bir noktaya yerleştirilmiş olan casus dinleme cihazları eğer aktif ise ısı yayacaktır ve termal kamerayla bu ısıyı algılayarak cihazın yerini tespit etmekteyiz.

   
 • RF Frekans Tespit
 • aceco gsm tespit

  Rf Tespit cihazları ceşitli frekans hassasiyetlerine sahiptir uhf-vhf gsm gibi çeşitli frekans bandında yayın yapan kablosuz cihazların yerini tespit etmekte kullanmaktayız.

   
 • Gizli Kamera Yakalayıcı
 • gizli kamera tespit cihazı

  2,4 ve 5,8 Ghz Bandında yayın yapan gizli kamera frekanslarına girerek kameranın aldığı görüntüyü operatör ekranına getirir, bu sayede ortama yerleştirilmiş olan gizli kamerayı tespit edebilmekteyiz.

   
 • Teleskopik Kamera
 • teleskopik yılan kamera teleskopik böcek tespit kamerası

  Teleskopik yılan kamerayla ulaşılması mümkün olmayan yerlerde fiziksel kontrol yapmaktayız.

   
 • Araç Taraması
 • araç takip cihazı tespit araba takip cihazı

  Araç üzerine yerleştirilmiş dinleme ve takip cihazlarını GPS ve GSM Frekanslarından tespit etmekteyiz.

   

Yukrıda gördüğümüz donanımlar ve bunlara ek bir çok opsiyonel cihazlarla ortamda böcek taraması yapmaktayız. Çalışmamıza Spectrum analiz cihazıyla başlar ve ortamdaki tüm frekansları inceleriz kaynağı bulunduğumuz ortamda olan frekansları tespit ederiz sonrasında diğer frekans tespit cihazlarımızla tüm alanı detaylıca gezerek frekans yayan cihaz ararız, çalışma yaptığımız ortamda olası birçok RF verici cihazlar vardır wireless modem, telsiz telefon gibi bu tip cihazları detaylıca kontrol ederek bu frekanslar içerisine kamufle edilmiş cihazları tespit ederiz. Bu noktaya kadar anlattığımız yöntemler kablosuz böcekler içindi eğer ortama yerleştirilen cihaz kablolu bir cihazsa veya hafızasına kayıt yapabilen bir cihazsa RF detektörlerimiz bu cihazları algılamayacaktır, bunun için non liner detektörümüzle tüm alanı detaylıca kontrol ederek aktif/pasif tüm cihazları tespit edebiliriz bu duvar içerisine gömülü olsa dahi mümkündür. Sonrasında termal kamerayla tüm alan detaylıca izlenerek, olası gizli kamera ve dinleme cihazları ısısından tespit edilir. Bu işlemden sonra gizli kamera tespit cihazıyla olası gizli kamera kontrolü yapılır ve fiziksel tarama başlar şüpheli alanlarda teleskopik kameralarla inceleme yapılarak temiz olduğundan emin olunur. Elektrik şebekesi ve telefon hatları kontrol edilerek bu hatlar üzerine bağlanmış olan dinleme cihazları tespit edilir.

BÖCEK ARAMASI FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN
 
rei usa böcek arama spectrum cihazı aceco dedektör flir termal kamera

İLETİŞİM

Büyükesat Mah. Koza Sk.
No:80/22 Çankaya/ANKARA

info@teknospy.com

+90 312 446 64 46

+90 533 667 65 49