TEKNOSPY

Böcek Nedir Dinleme Nasıl Yapılır?

HEMEN ARA ONLİNE DESTEK

BÖCEK NEDİR

Teknolojinin ilerlemesi ucuzlaması ve herkesin kolaylıkla ulaşabilmesi neticesinde artık isteyen herkes casus cihazlara sahip olarak dinleme, izleme yapabilmektedir. Örneğin bir kalem kamera piyasada 50-60 tl ye satılmaktadır ve satışı da serbesttir, normal bir dolma kalemden hiçbir farkı olmayan bu kalemle sizi ziyarete gelen kötü niyetli biri görüşmelerinizi kayıt edebilir ve hatta casus kalemi ofisinizde kalemliğinize bırakarak görüntü ve ses kaydınızı alabilir. Hollywood filmlerinde görmeye alışık olduğumuz casus cihazlar hepsi bir hayal ürünüydü fakat günümüz teknolojisi hepsini gerçeğe çevirdi bahsettiğimiz kalem kamera bunların en amatörü. Sadece 1 tl boyutlarında olan ses kayıt cihazı günlerce hatta haftalarca ses kaydı yapabilir, veya uzaktaki bir noktaya sesi pürüzsüz şekilde aktarabilir. Göz ile tespiti çok zordur, her yere bırakılabilir, masanızın altına, dolaplarınızın arkasına, asma tavanın içersine, yani evinizde veya ofisinizde her yerde olabilir. Piyasada satılan casus mouse, casus priz, casus kumanda, radyo, uydu alıcısı, duman detektörü ve çok daha fazlası. Bu tip cihazlar GSM tabanlıdır ve sınırsız dinleme yada izleme yapılabilir. Düşünün kim evinde yada ofisinde 3lü prizin yada bilgisayar faresinin aynı marka modelde casus olanıyla değiştirildiğini fark edebilir, her şey aynı yalnızca içerisinde çok küçük boyutlarda GSM dinleme cihazı yerleştirilmiştir. Enerjisini bağlı olduğu yerden alarak sınırsız şekilde dinleme yapar ve tüm özel hayatınız deşifre olabilir. Unutmayın teknoloji çok hızla ilerliyor ve biz buna ayak uydurmak zorundayız.

 • Kayıt Cihazları
 • ses kayıt cihazı casus kalem kamera anahtarlik kamera

  Ortamdan elde ettiği görüntü ve sesi hafızasına kayıt yapan cihazlardır, dinleme cihazını yerleştiren kişi verilere erişmek için mutlaka kayıt cihazına belirli peryotlarda ulaşması gerekir. Casus kayıt cihazları bataryalı veya enerji beslemeli olabilir, bataryası olması durumunda boyutuna göre 10 saat ila birkaç hafta aralığında kayıt yapabilir fakat enerji alabileceği bir noktaya yerleştirilirse hafızası dolana kadar aylarca kayıt yapabilir. Görünümleri oldukça doğal olabilir bir kalem, anahtarlık ta olabilir mevcut elektronik cihazlarınızın içerisine yerleştirilmişte olabilir

 • RF Vericili Cihazlar
 • rf verici cihaz kablosuz dinleme cihazı gsm dinleme cihazı

  Ortamdan elde ettiği görüntü ve sesi kablosuz olarak frekans yoluyla aktaran cihazlardır. UHF-VHF, GSM, Wireless, Bluetoot frekanslarında olabilir yani ortama yerleştirilen böceğin üzerinde bir sim kart vardır ve mevcut cep telefonu şebekesi üzerinden dinleyiciye veri aktarımı yapar ya da ortamda bulunan wireless internet bağlantısı üzerinden görüntü ve ses aktarımı yapabilir, mesafe sınırı olmaksızın dünyanın herhangi bir noktasından dinleme yapılabilir. Yerleştirildiği ortama göre çalışma süresi vardır eğer enerji beslemesi olan bir noktaya yerleştirilirse sınırsız sürede dinleme yapılır.

 • Lazerli Dinleme
 • rf verici cihaz kablosuz dinleme cihazı gsm dinleme cihazı

  Lazerli dinlemede ortama herhangi bir cihaz yerleştirilmesine gerek yoktur, uzak bir noktadan cama tutulan görünmez lazer ışını camda oluşan titreşimleri alarak sese çevirir.

ÇEŞİTLİ DİNLEME CİHAZLARINA ÖRNEKLER

casus bocek mouse fare dinleme cihazı dinleme cihazı duman dedektörü gizli kamera gizli kamera saat gizli kamera böcek kamera nostajik radyo gizli kamera mini gizli kamera ses kayıt casus mikrofon ses kayıt rf verici gizl mikrofon casus kulak priz dinleme mouse dinleme gsm mikro dinleme cihazı

İLETİŞİM

Büyükesat Mah. Koza Sk.
No:80/22 Çankaya/ANKARA

info@teknospy.com

+90 312 446 64 46

+90 533 667 65 49