Menü
Sepet

Tablo Gizli Kameralar

 16 GB gizli tablo kamera genel olarak işyeri sahipleri tarafından yoğun ilgi görmektedir. Gün boyu video görüntü çekimi gerçekleştiren bu cihaz, diğer yandan resim çekme işlemini ve ortam dinleme görevini üstlenmektedir. Uzaktan kumanda aparatı ile çok kolay bir şekilde kullanılan 16 GB d..
1.749,00₺
Vergiler Hariç:1.749,00₺
Saat ve tabloyu bir arada sunan dekoratif harikası eminönü manzaralı tablo kamerayı ev ve iş ortamında kullanarak dilediğiniz her yeri gizli görüntüler altında tutabilirsiniz. Geniş açılı kamera noktası ve yüksek çözünürlüklü pikseli ile full hd olarak sesli videolar, resimler ve görüntüsüz ses..
2.099,00₺
Vergiler Hariç:2.099,00₺
Sınıfının en yoğun ilgi gören cihazı gizli tablo kamera ile çocuk bakıcılarını, çalışanlarınızı ve ihanet olaylarını tamamen yok edebilirsiniz. 32 GB hafıza destekleyen bu müthiş cihaz ile günlerce/haftalarca gizli video görüntüleri yakalayabilirsiniz. 40 metre uzaktan kumanda edebileceğin..
1.749,00₺
Vergiler Hariç:1.749,00₺
Kar Motifli Full HD Tablo Kamera DetayıŞık görünüm ve üstün kamera teknolojilisi ile kombin edilmiş kar motifli full hd tablo kamera geniş açılı diyafram lensi ve net kamera çözünürlüğü ile burada. Geniş kamera açısı ve net kamera odak noktası ile üstünlüğü sağlayan kar motifli full h..
950,00₺
Vergiler Hariç:950,00₺
Kız Kulesi HD Tablo Kamera DetayıGünlük kayıt ihtiyaçlarınızı HD formatında tamamlayan kız kulesi hd tablo kamera, en uygun fiyatı ve güçlü kamera içeriği ile sizlerle! Şık bir tablo görünümünden daha fazlasını sunan kız kulesi HD tablo kamera, şarj sistemiyle çalışarak tamamen kablosuz ka..
900,00₺
Vergiler Hariç:900,00₺
Ünlü Mona Lisa tablo modeline uygulanan gizli kamera sistemiyle uzun süre videolar çekebilir, çekmiş olduğunuz videoları bilgisayar ortamından kolayca görüntüleyebilirsiniz. Yağı boya çalışması olan mona lisa tablo hiç bir şekilde dikkat çekmeyecek özel gizli kamera tasarımına sahiptir. 32 GB hafıza..
1.749,00₺
Vergiler Hariç:1.749,00₺
Nazar Boncuklu Full HD Tablo Kamera DetayıBeklentilerin üzerinde performans arayanların en ideal alternatiflerinden biri Nazar Boncuklu Full HD Tablo Kamera, kusursuz işçiliği ve üstün teknolojileri ile burada! 3-4 saatlik şarj dolum süresinden sonra gün boyu Full HD çözünürlüğünde net videolar..
949,00₺
Vergiler Hariç:949,00₺
Ortaköy Full HD Tablo Kamera Detayıİstanbul Ortaköy manzarası ve gizli kamera donanımları ile bütünleşmiş Ortaköy Full HD tablo kamera ile pürüzsüz ve çok net video görüntüleri alabilirsiniz. Full HD cam gibi görüntüleri sesli olarak kaydedebilen Ortaköy full hd tablo kamera, 32 GB lı..
959,00₺
Vergiler Hariç:959,00₺
Sınıfının en iddialı tasarımına sahip şık tasarımlı tablo kamera modeli, iç ve dış ortamlarda kullanılmak üzere özel olarak üretilmektedir. İster duvara monte ederek, ister yüksek bir alana asarak gizli videolar çekebilir, geniş açılı kamerası sayesinde büyük alanlarda dahi full hd ayarında net..
1.999,00₺
Vergiler Hariç:1.999,00₺
Standart Boğaz Tablo Kamera DetayıTablo görünümlü standart boğaz tablo gizli kamera ile gün aşırı görüntülü ve sesli gizli videolar kaydetmeye hazır olun! Şık bir tablodan ziyade kamera sistemleri ile kuşatılmış standart boğaz gizli kameralı tablo ile gün boyu video kayıtları ala..
899,00₺
Vergiler Hariç:899,00₺
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)