Menü
Sepet

Elbiseye Takılan Dinleme Cihazı

Elbiseye Takılan Dinleme Cihazı
Çok Satan
Elbiseye Takılan Dinleme Cihazı
2.250,00₺
Vergiler Hariç: 2.250,00₺
 • Marka: DYSON
 • Ürün Kodu: E203

Hızlı Sipariş Ver

Elbiseye Takılan Dinleme Cihazı


Elbiseye takılan dinleme cihazı kullanımı çok basittir ve ses kalitesi diğer ürünlere göre %50 ve varan başarı sağlamaktadır. Bu cihazı kişinin elbisesine, kıyafetine, ceketine, pantolonuna, ayakkabısına, gömleğine, şapkasına, montuna dikerek veya yerleştirerek kişiyi gizlice takip edebilir ve dinleme bilirsiniz.


GSM teknolojisi ile çalışın böcek ebatlarında olan bu ürün mini sim kart ile çalışmaktadır. Turkcell, vodafone veya telekom hatlarında çalışır. Bu dinleme takip cihazı yerleştirdiğiniz ortamı çok net bir  şekilde dinleyebilirsiniz.


Cihazın içinde bulunan sim kartı aradığınız taktirde sorunsuz bir şekilde  dinleyebilirsiniz. Dünyanın en küçük dinleme cıhazıdır ve sınırsız kapsama alanına sahiptir. Bu yüzden istenilen her yere yerleştirilebilir, rahatlıkla dinleme yapabilir ve dinlediğiniz sesleri telefonunuzun hafızasına kaydedebilirsiniz. GSM tabanlı mini gsm böcek dinleme cihazı modülüdür.


Mesafe sınırı olmaksızın, cihazın bulunduğu yeri cep telefonunuzu kullanarak dinleyebilirsiniz. 


ELBİSEYE - KIYAFETE - PANTOLONA - CEKETE - AYAKKABIYA - ŞAPKAYA - ELDİYENE - MONTUNA  - KABANINA - GÖMLEĞİNE - ETEĞİNE VB... HER YERE YERŞETİREBİLİR VEYA ASTARLARINA DİKEBİLİRSİNİZ.


Elbiseye Takılan Dinleme Cihazı Ses Sensör Özelliği Nedir ?


Bu GSM cihazı ile dilediğiniz zaman cihazın içerisindeki hattı cep telefonunuzdan arayıp dinleme yapabilmekle beraber, aynı zamanda cihazı bıraktığınız ortamda herhangi bir ses, konuşma, gürültü veya buna benzer durumlarda GSM cihazı ortamda oluşan sesi algılar ve sizi, yani sahibini arar. Ses algılama özelliği sayesinde sizin aramanıza ihtiyaç duymaz. Çünkü cihaz zaten ortamda ses algıladığı zaman sizi arayıp ortamı dinlemenizi sağlayacaktır.


GSM   Cihazı üzerinde çok hassas mikrofon bulunmaktadır. Ortamda oluşan sesleri, konuşmaları ve hatta fısıltıları dahi net şekilde algılar ve o dinlemenize olanak sağlar. 
Elbiseye Takılan Dinleme Cihazı Teknik Özellikleri : 


 • Turkcell, Vodafone ve Telekom hatları ile çalışmaktadır
 • Mesafe sınırı yoktur
 • Üzerinde şarj edilebilir batarya mevcuttur
 • Bataryanın bekleme süresi 10 gündür
 • Sürekli dinleme yapmanız halinde aralıksız 1 gün dinleme olanağı sağlar
 • Cihaz adaptöre bağlı olduğu sürece şarj problemi ortadan kalkar
 • Cihazın üzerinde herhangi bir ışık, ses, uyarı ve benzeri sorun vermez
 • Son derece gizli ve minidir
 • Çok hassas çift mikrofona sahiptir

 


Elbiseye Takılan Dinleme Cihazı Kutu İçeriği : 

 • 1 Adet mini GSM cihazı
 • 1 Adet şarj kablosu
 • 1 Adet kullanma klavuzuİade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız: Ürünlerinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz. "Hesabım" sayfasından "Kolay iade et" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.Ürünü iade etmek için tüm aparatlarıyla eksiksiz bir şekilde, orijinal kutusuyla birlikte göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.İade işleminizin durumunu takip etmek için: İade başvurunuzla ilgili detaylı bilgiye "Hesabım > İade Taleplerim" sayfasından ulaşabilirsiniz. İade talebinizin güncel durumu e-posta yoluyla size bildirilir. Geri ödemeniz iade talebiniz onaylandığında ödeme yönteminize göre yapılır.Bu üründen toplu/çoklu sipariş verilmesi, siparişin ticari alım olduğunun tespit edilmesi veya farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile verilen siparişlerde fatura adresi, teslimat adresi, ödeme bilgisi, ticari unvanı, vergi numarası gibi unsurların aynı olması durumunda Sitemiz siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi