Menü
Sepet

Uzaktan Ses Dinleme Cihazı

Uzaktan Ses Dinleme Cihazı
Çok Satan
Uzaktan Ses Dinleme Cihazı
2.450,00₺
Vergiler Hariç: 2.450,00₺
 • Ürün Kodu: U102

Hızlı Sipariş Ver

Uzaktan Ses Dinleme Cihazı


Profesyonel uzaktan ses dinleme cihazı kullanımı çok basit ve kolaydır. Cihazın ses kalitesi 3 adet mikrofona sahip olduğu için diğer cihazlardan kat ve kat üstün performans sergilemektedir. Bu cihaz GPS teknolojisi ile çalıştığı için aynı zamandan konum atma özelliği de mevcuttur. Cihaza göndereceğiniz sms ile ( kullanım kitapçığında detaylar yer almaktadır ) cihaz size yaklaşık 5 saniye içersinde nerede olduğunu konum olarak cep telefonunuza göndermektedir.


Tüm operatörler ile %100 uyumlu çalışmaktadır. Turkcell, vodafone veya telekom vb. hatlarında çalışır. Bu cihaz yaklaşık 3+1 bir evin veya ofisin tüm seslerini kayıt eder veya cep telefonunuzdan canlı dinleme olanağı sağlar.


Cihazın içerisine micro sim kart taktığınız taktirde harika ses kalitesi ile ortamda ki seslerin hepsini net bir şekilde duyabilirsiniz. Aynı zamandan mini mini boyutları ile dünyanın en küçük dinleme uzaktan ses dinleme cihazı sertifikasına sahiptir. Cihazdan mesafe sınırı olmayıp siz nerede olursanız olun 100 m2 alanda ki seslerin hepsini sizlere net bir şekilde dinleyebilmektedir.Bu cihaz ile rahatlıkla dinleme yapabilir ve dinlediğiniz sesleri telefonunuzun hafızasına kaydedebilir veya cihazın kendi hafızasına kayıt etmesi için komut gönderebilirsiniz. Detaylar kullanım kitapçığında türkçe olarak çok sabit bir dille anlatılmıştır.Uzaktan Ses Dinleme Özellikleri : 


Mesafe sınırı yoktur. Siz nereden olursanız olan anında dinleme olanağı sağlar.

GPS teknolojisi ile çalıştığı için cihazın nereden olduğunu konum olarak alabilirsiniz.

Sınırsız dinleme özelliği ile 7 gün 24 saat ortamdaki sesleri dinleyebilirsiniz.

Cihazın içerisinde ki hafıza kartı sayesinde istediğinizde 1 saat, 1 gün, 3 gün, 10 gün vb... şekilde cihaza sms ile komut göndererek ortamda ki sesleri hafızasına kayıt etmesini sağlayabilirsiniz.

Cihazın arkasında ki mıknatıs özelliği sayesinde istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz. Masa altı, koltuk altı, araç v.b...


Uzaktan Ses Dinleme Cihazı Ses Sensör Özelliği Nedir ?


Bu GSM cihazı ile dilediğiniz zaman cihazın içerisindeki hattı cep telefonunuzdan arayıp dinleme yapabilmekle beraber, aynı zamanda cihazı bıraktığınız ortamda herhangi bir ses, konuşma, gürültü veya buna benzer durumlarda GSM cihazı ortamda oluşan sesi algılar ve sizi, yani sahibini arar. Ses algılama özelliği sayesinde sizin aramanıza ihtiyaç duymaz. Çünkü cihaz zaten ortamda ses algıladığı zaman sizi arayıp ortamı dinlemenizi sağlayacaktır.


GSM   Cihazı üzerinde çok hassas mikrofon bulunmaktadır. Ortamda oluşan sesleri, konuşmaları ve hatta fısıltıları dahi net şekilde algılar ve o dinlemenize olanak sağlar. Uzaktan Ses Dinleme Cihazı Teknik Özellikleri : 


 • Turkcell, Vodafone ve Telekom hatları ile çalışmaktadır
 • Cihazda Mesafe sınırı yoktur
 • Cihazın üzerindeki şarj edilebilir güçlü bir batarya mevcuttur
 • Bataryanın bekleme dinleme süresi 10 gündür
 • Sürekli dinleme yapmanız halinde aralıksız 5 gün dinleme olanağı sağlar
 • Cihaz adaptöre bağlı olduğu sürece şarj problemi ortadan kalkar ve 7 gün 24 saat sürekli dinleme yapabilirsiniz.
 • Cihazın üzerinde herhangi bir ışık, ses, uyarı ve benzeri sorun vermez
 • Son derece gizli ve minidir
 • Çok hassas çift mikrofona sahiptir
 • Mıknatıs özelliğine sahiptir. Bu sayede istediginiz yere yapıştırabilirsiniz. Masa altı, koltuk altı v.b...

 


Uzaktan Ses Dinleme Cihazı Kutu İçeriği : 


1 Adet uzaktan ses dinleme cihazı

1 Adet şarj kablosu

1 Adet kullanma klavuzu

İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız: Ürünlerinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz. "Hesabım" sayfasından "Kolay iade et" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.Ürünü iade etmek için tüm aparatlarıyla eksiksiz bir şekilde, orijinal kutusuyla birlikte göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.İade işleminizin durumunu takip etmek için: İade başvurunuzla ilgili detaylı bilgiye "Hesabım > İade Taleplerim" sayfasından ulaşabilirsiniz. İade talebinizin güncel durumu e-posta yoluyla size bildirilir. Geri ödemeniz iade talebiniz onaylandığında ödeme yönteminize göre yapılır.Bu üründen toplu/çoklu sipariş verilmesi, siparişin ticari alım olduğunun tespit edilmesi veya farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile verilen siparişlerde fatura adresi, teslimat adresi, ödeme bilgisi, ticari unvanı, vergi numarası gibi unsurların aynı olması durumunda Sitemiz siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi