Menü
Sepet

BMW HD GİZLİ ANAHTARLIK KAMERA

BMW HD GİZLİ ANAHTARLIK KAMERA
BMW HD GİZLİ ANAHTARLIK KAMERA
1.699,00₺
Vergiler Hariç: 1.699,00₺
  • Ürün Kodu: GAK 11

Hızlı Sipariş Ver

Gerçek Bmw aracına ait bmw HD gizli anahtarlık kamera ile aralıksız olarak 2-3 saat hareket sensörlü olarak 6-8 saate kadar video görüntüleri elde edebilirsiniz. Görüntülü ve sesli olarak videolar kaydeden bmw hd anahtarlık kamera, aynı zamanda resim çekme özelliğine de sahiptir. Toplamda üç fonksiyona sahip bmw anahtarlık kamera ile aralıksız video kayıtları, hareket sensörlü video kayıtları ve resim çekme işlemini tek tuşla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
BMW HD GİZLİ ANAHTARLIK KAMERA TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Kayıt Formatı:AVI Yüksek çözünürlük (HD)
Hafıza:Micro SD kart (Maximum 8 GB)
Fotoğraf Kayıt Pixel:1280 x 1024 JPG
Video Kayıt Pixel:720 x 640 AVI HD
Ürün Boyutu:7 cm x 3 cm x 1.5 cm
Ağırlık:25 gr.
Ses Kayıt Hız:705 Kb/sn Bit hızı
Video Oynatıcı:Quicktime player, windows media player
BMW HD GİZLİ ANAHTARLIK KAMERA KULLANIMI?
Cihazın üzerinde yer alan Power tuşuna basılı tutup açtıktan sonra kırmızı ışığın yandığını göreceksiniz, bunun anlamı cihazın bekleme konumunda hazır vaziyette olduğudur. Bu işlemden sonra kayıta geçmek için kayıt tuşuna 3.0 saniye basılı tutarak kırmızı ışığın yanıp söndüğünü göreceksiniz ve böylelikle kayıt işlemi başlamış olacaktır. Hareket sensörlü video kaydını devreye sokmak için bekleme modunda cihazın üzerinde yer alan (M) tuşuna 3 saniye basılı tutmanız gerekir, bu işlemden sonra kırmızı ışık ile mavi ışığın yandığını göreceksiniz, böylelikle hareket sensörlü video kaydını devreye sokmuş olursunuz. Fotoğraf çekimi için cihazın üzerinde yer alan kısa kayıt tuşuna basıp kırmızı ışığın yanıp söndüğünü gördüğünüz an fotoğraf çekimi başarıyla kayıt altına alınmış demektir.
İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız: Ürünlerinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz. "Hesabım" sayfasından "Kolay iade et" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.Ürünü iade etmek için tüm aparatlarıyla eksiksiz bir şekilde, orijinal kutusuyla birlikte göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.İade işleminizin durumunu takip etmek için: İade başvurunuzla ilgili detaylı bilgiye "Hesabım > İade Taleplerim" sayfasından ulaşabilirsiniz. İade talebinizin güncel durumu e-posta yoluyla size bildirilir. Geri ödemeniz iade talebiniz onaylandığında ödeme yönteminize göre yapılır.Bu üründen toplu/çoklu sipariş verilmesi, siparişin ticari alım olduğunun tespit edilmesi veya farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile verilen siparişlerde fatura adresi, teslimat adresi, ödeme bilgisi, ticari unvanı, vergi numarası gibi unsurların aynı olması durumunda Sitemiz siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi