Menü
Sepet

YENİ GİZLİ ANAHTARLIK KAMERA

YENİ GİZLİ ANAHTARLIK KAMERA
YENİ GİZLİ ANAHTARLIK KAMERA
1.499,00₺
Vergiler Hariç: 1.499,00₺
  • Ürün Kodu: GAK 04

Hızlı Sipariş Ver

Yeni gizli anahtarlık kamerayı diğerlerinden ayıran en önemli özelliği, cihaz içerisinde yer alan özel piller sayesinde daha uzun video ve ses kaydı gerçekleştirmesidir. Ayrıca yeni anahtarlık kamera, spor görüntüsü ve daha gizli opsiyonları ile kesinlikle fark edilemeyecek düzeyde tasarlanmış süper bir üründür. Video ve fotoğraf çekme özelliğini sadece (2) düğmeyle tamamlayan bu ürün aynı zamanda full hd yeni yazılımı ile çok kolay kullanılır ve cam gibi net görüntüler elde etmenizi sağlar.

YENİ GİZLİ ANAHTARLIK KAMERA TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Kayıt Formatı:AVI Yüksek çözünürlük Full HD
Hafıza Kart Desteği:Micro SD kart 16 GB Harici
Fotoğraf Kayıt Piksel:2048 x 1536 JPG
Video Kayıt Piksel:1920 x 1080P FULL-HD AVI
Ekstra:DVD Kalitesinde kayıt yapar.
Ürün Boyutları:60x30x10 mm
Video Oynatıcı:Quicktime player, windows media player
YENİ GİZLİ ANAHTARLIK KAMERA NASIL KULLANILIR?
Öncelikle cihazı açmak için cihaz üzerinde rakamla yazılı (1) düğmesine basıyoruz. Böylelikle cihazı açıp, video, resim ve ses kaydı yapabilir pozisyonuna getirmiş oluyoruz.
Video kaydı için, tekrar rakamla yazılan (1) düğmesine basıyoruz. Bu düğmeye bastığımız an cihazın üzerinde kırmızı ışık yanıp sönmeye başlar, bu işaret kayıt anında olduğunuzu belirtir.
Ses kaydı için, bu sefer cihaz üzerindeki rakamla yazılmış (2) düğmesine 2-3 saniye basarak kırmızı ışığın yanıp söndüğünü göreceksiniz, bu işlemde cihazın ses kaydı çekmeye başladığına işarettir.
Fotoğraf çekimi için, aynı şekilde rakamla yazılmış (2) düğmesine bir defa basıyoruz. Bu tuşa bir defa bastıktan sonra kırmızı ışık anlık olarak yanıp sönecektir. Bu durum cihazın fotoğraf moduna geçtiğini ve her (2) düğmesine basıldığı an fotoğraf çekeceğine işarettir.
İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız: Ürünlerinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz. "Hesabım" sayfasından "Kolay iade et" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.Ürünü iade etmek için tüm aparatlarıyla eksiksiz bir şekilde, orijinal kutusuyla birlikte göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.İade işleminizin durumunu takip etmek için: İade başvurunuzla ilgili detaylı bilgiye "Hesabım > İade Taleplerim" sayfasından ulaşabilirsiniz. İade talebinizin güncel durumu e-posta yoluyla size bildirilir. Geri ödemeniz iade talebiniz onaylandığında ödeme yönteminize göre yapılır.Bu üründen toplu/çoklu sipariş verilmesi, siparişin ticari alım olduğunun tespit edilmesi veya farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile verilen siparişlerde fatura adresi, teslimat adresi, ödeme bilgisi, ticari unvanı, vergi numarası gibi unsurların aynı olması durumunda Sitemiz siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi